Projekty lamp wiszących dla Twojego domu

Wnętrze

Lampa wisząca to rodzaj oprawy oświetleniowej, która zwisa z sufitu i zazwyczaj ma abażur. W rzeczywistości, można go znaleźć w prawie każdym pokoju w domu i stał się istotną częścią nowoczesnego życia. Jeśli szukasz dekoracyjnego kawałka do powieszenia na ścianie, to znajdziesz lampę wiszącą, aby być bardzo przydatnym dodatkiem do domu.

Jest to świetny pomysł, aby użyć zawieszek w różnych stylach i wzorach. Lampy wiszące są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i materiałach. A projekty lamp wiszących również różnią się od jednego producenta do drugiego.

Oto lista różnych wzorów lamp wiszących:

Types of Pendant Lights:

Lampy wiszące są zwykle podzielone na dwa główne typy, a mianowicie wiszące zawieszenie i zawieszenie podłogowe.

Lampy wiszące

Są to najbardziej popularne lampy wiszące, i zazwyczaj wiszą na suficie. Mogą być pojedyncze lub wielokrotne, w zależności od stylu.

Lampa wisząca podłogowa

Lampy podłogowe są bardzo unikalnym rodzajem lamp wiszących. Te wisiorki mogą być znajdować either wieszający od sufitu, wieszający od sufitu lub wieszający od ściany. Są one zazwyczaj używane do celów dekoracyjnych.

Do najpopularniejszych typów lamp wiszących należą:

Lampy wiszące sufitowe

Lampy wiszące podłogowe

Lampy wiszące z baldachimem

Kopuła wisiorek

Klosze lamp:

Istnieje wiele różnych typów kloszy lamp. Większość z tych lamp wiszących pochodzi z kloszami, które są wykonane z tkaniny lub skóry. Niektóre lampy wiszące pochodzą z papierowymi kloszami.

Wklęsłe wisiorki

Wklęsłe zawieszki są połączeniem abażuru i korpusu lampy. Niektóre z wklęsłych wisiorków mają również baldachim i są zwykle wykonane z drewna lub tkaniny.

Wnioski:

Teraz wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o lampach wiszących. Projekty tych lamp wiszących są bardzo różne. Możesz wybrać lampę wiszącą, która pasuje do projektu Twojego domu. Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie artykułu o świetle wiszącym.